O NAS

O nas O nas

S.P. Fundamenty Sp. z o.o.

Nasz zespół wywodzi się w większości z firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży i składa się przede wszystkim z kadry inżynierskiej i projektowej odpowiedzialnej za wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych oraz doświadczonych operatorów i pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia; w tym pracowników którzy jako pierwsi w Polsce projektowali i wykonywali pale CFA i jako jedni z pierwszych wykonywali ściany szczelinowe. To doświadczenie pozwala nam realizować również nietypowe kontrakty, gdzie wymagane są szczególne rozwiązania techniczne.

Specjalizujemy się w realizacji fundamentów takich jak: ściany szczelinowe (w tym specjalne wąskie ściany szczelinowe gr. 40 cm oraz ściany grubości 50, 60, 80 cm), pale CFA średnicy 400 – 1000 mm, mikropale a także wzmocnienia wykopów palisadą lub ścianką berlińską. Dysponujemy zestawami sprzętowymi do pali CFA, mikropali oraz ścian szczelinowych.

Ponadto w naszym zespole mamy też fachowców i mechaników od specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu potrafimy go we własnym zakresie dostosować do potrzeb specyficznych robót. Stąd też w ofercie posiadamy wąskie ściany szczelinowe gr. 40 cm i dzięki temu możemy realizować projekty wymagające ich wykonywania w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących budynków (min. odległość 10 cm).

KONSTRUKCJE OPOROWE
SIEDZIBA FIRMY
  • ul. Prochowa 7 lok. U2,
    04-360 Warszawa 

DANE KONTAKTOWE
  • +48 667 422 616

  • biuro@spfundamenty.pl

Copyright 2019 S.P. Fundamenty Sp. z o.o. Polityka prywatności.

stworzył: Olimpweb.pl